WEB TASARIM

web tasarım

 

web tasarım ve freelance web kavramları: Ticari Kariyeriniz, Kimliğiniz ne olursa olsun, Sanal Dünya da almak isteyeceğiniz yer sizin ikinci bir ticari işletmeniz, hatta varolan ticari işletmenizin sanal kopyası olacaktır, bu bağlamda web tasarım adına işyerinize en yakışanı en iyi şekilde kullanmanız gerekmektedir. Yaptıracağınız web sitesinin şıklığı, erişilebilirliği, fonksiyonelliği, Kullanıcılarınızı yormamalı ve aradıklarını en hızlı şekilde bulmalarını sağlamalıdır. Bilindiği üzere web tasarım piyasasında, merdiven altı ajanslardan, kurumsal firmalara, freelance çalışanlardan, işi yeni öğrenmiş ama kendini webmaster olarak niteleyen acemilere kadar, web sitenizi yaptırabileceğiniz çok sayıda kişi ya da işletme bulabilirsiniz. Sorun bunların arasından en uygununu bulabilmekte yatıyor. freelance web tasarım piyasasında ulaşabileceğiniz son noktaya ulaştığınıza göre (bu yazıyı okuduğunuza göre ulaşmış oluyorsunuz.) Paradan önce sizin güveniniz ve mutluluğunuzu düşünen freelance tasarımcınızla, yani benimle işe başlamak için mesaj atmanız yetecektir.

Biliyorsunuzki Günümüzde Web tasarım artık tek başına kriter olmaktan çıkmış durumda, En azından bir çok işletme için bu böyle görünmektedir. Yaptıracağınız web sitesi sizin sanal dünyadaki reklam alanınız olması yanında, bu reklam alanınızında maalesef reklama ihtiyacı olmakta.. SEO (arama motoru optimizasyonu) Yaptıracağınız web sitesini google başta olmak üzere bilindik ve tanınmış arama motorlarında ilk sıralara çıkarmak için yapılan ve yaptıracağınız web tasarımından daha zor ve uzun soluklu, yorucu bir çalışmadır.  SEO genel manada site içi seo ve site dışı seo olmak üzere iki kısma ayrılır, isterseniz sadece site içi seo yaptırıp site dışı seo çalışmasında kendiniz uğraşabilirsiniz. Benim tavsiyem her ikisinide uzmanınıza bırakmaktır. SEO konusunda sağlıklı bir çalışma ile ulaşamayacağınız hedef yoktur. Yanlız kesenin ağzını biraz açmak gerek.

Bir müşterimle ilk görüşmemizde bana şu cümleyi kurmuştu. “Web tasarım ve SEO da size vereceğim parayı zaten hedefe ulaştığımda bir günde kazanacağım.” Unutmayınızki, “En fazla kitleye, En ucuz yolla ulaşabileceğiniz reklam mecrasıdır, internet” Yaptırabileceğiniz bir katalog, broşür en fazla bulunduğunuz bölgeye uulaşırken Yaptıracağınız tek sayfalık web kart bile dünyadaki tüm internet kullanıcılarına ulaşabilmektedir. Para kazanmanın en akıllı, en kurnaz yöntemi olan reklamın tahtını elinden alacak olan internet reklamcılığını sizde deneyin….

 web, grafik, logo, kartvizit, antetli, broşür,  banner ve aklınıza gelecek tüm basılı ve görsel medya unurlarının tasarımları ile sizlere hizmet vermeye 10 yıldır olduğu gibi devam ediyorum….

WEB TASARIM REFERANSLARIMA ULAŞABİLİRSİNİZ

Mesaj 1 Comment

  1. turgay birsevda dedi ki:

    webtasarımlarınız gercekten goze hos gelıyor ve referanslarınızda saglam kolay gelsın basarılar dilerim.

Leave A Reply