Css Web Sitesi Yapma Videolu Anlatım

Merhabalar. css ile web sitesi tasarımı konusunda youtube da bulduğum bu videoyu sizlerle paylaşmak istedim. Aşağıda bilgilerini de vereceğim arkadaş gayet güzel bir şekilde çok fazla css bilgisine gerek duyulmadan, tamamen dreamveawer’ın kendi özelliklerini kullanarak  hoş bir çalışma öreneği gösteriyor… daha iyilerini yapmakta tabiki sizlerin hayal gücüne ve yaratıcılığına kalıyor sanırım… Unutmadan artık biliyorsunuzki  web sitelerinde tablo devri neredeyse tamamen kapanmış durumda. div ve css web tasarım dünyasında artık baş köşede yerini aldı… Hala tablo kullanıyorsanız sizde yavaş yavaş css’e giriş yapın… iyi çalışmalar.

Videoyu hazırlayan arkdaşın bilgileri … (Emek verilmiş hazırlnmış bir çalışma ve paylaşacak arkadaşların bu bilgileri ile paylaşmasını kendi adıma rica ederim. arkadaşı tanımam ama yine de ortada insanlara yardım etmek için verilmiş bir emek var.)

Yayınlanma tarihi: 21 Nis 2012
Detaylı Bilgi İçin: Mehmet Selçuk Batal
Kullanılan Tema: Zalatta Ltd. (http://www.zalatta.com.tr)
Kategori: Eğitim

YouTube Preview Image

Mesaj 2 Comments

  1. Asuman dedi ki:

    Teşekkürler Yararlı bir konu

  2. Hakan Kartal dedi ki:

    Harika bir video, kesinlikle, css web sitesi konusunda süper bir eğitim vermiş, baştan sonra bi şablon hazırlamış ne desem boş. eline emeğine sağlık hazırlayanın

Leave A Reply